LUXELL LX-2760 MİNİ ŞÖMİNE ISITICI

Barkodu
: 7480001044990
Stok Kodu
: K-0901227
Stok Miktarı
: 19 ADET
Markası
1
icon
Fiyatı

402,60 TL


LUXELL LX-2760 MİNİ ŞÖMİNE ISITICI

Luxell LX-2760 2200 W Elektrikli Isıtıcı Yüksek Kalite İster evde isterseniz işyerinizde kolayca kullanabileceğiniz ısıtıcı cihazı ile harikalar yaratan kusursuz bir performansa sahip olabilirsiniz. Yüksek kalitesi ile güvenilir ve ayrıcalıklı bir ısınma konforu yaşatır. Geniş Isıtma Alanı Daima kusursuz bir deneyim yaşayarak ısınma ihtiyaçlarınıza en ideal çözümler üretebilir, her ısı kademesinde en geniş ısıtma alanlarını yaratarak soğuk kış günlerinde kendiniz ve sevdikleriniz için sıcacık bir mekan oluşturabilirsiniz. Farklı Isınma Ayarı Şaşırtacak teknolojisi sayesinde asla yarı yolda bırakmayan elektrikli ısıtıcıda farklı tip ısıtma ayarları bulunur. Mekanın genişliğine bağlı olarak bu ayarları ister aynı anda seçebilir isterseniz tek bir ısıtma ayarı ile kendinize konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Sınıfının En İyisi Açık ara sınıfının en kusursuz performansını yaratan ısıtıcı cihazı ile konfor ve güvene aynı anda sahip olabilirsiniz. Emniyet sistemi bulunan yenilikçi teknolojisi özellikle ebeveynlerin ve hayvan severlerin tercih etme sebebi olmaktadır. Minimum Enerji Tüketir Enerji tasarrufu konusunda minimum sarfiyat sağlayan ısıtıcı cihazı sizi ay sonunda sürpriz fatura derdinden kurtarır. Soğuk günlerde dilediğiniz her alanda uzun kablo boyutları konfor ve emniyet kazandırır. Şık Tasarım Isınma ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunarken mekanlarda göz kamaştıran bir tasarıma sahip elektrikli ısıtıcı cihazı aradığınız kusursuz performansı en etkili şekilde sağlayarak sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Güç :2200 watt

Tüp sayısı: 4 Quartz tüp

Termostat: Ayarlalabilir termostat

Güç seçeneği: 3 farklı güç seçeneği

Emniyet: Devrilme emniyetli
Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.
Taksit seçenekleri liste fiyatı üzerinden görüntülenmektedir. İndirimli fiyatlara göre taksit seçeneklerini ödeme sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

loading
Barkodu : 7480001044990
Stok Kodu : K-0901227
Stok Miktarı : 19 ADET
Copyright 2021 esarpgalasi.com - Tüm hakları saklıdır.
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et