Kullanım Koşulları

www.esarpgalasi.com  web sitesine girmeniz veya sitedeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki bütün koşul ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu internet sitesine girilmesi durumunda, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere dayanarak, doğabilecek doğrudan veya dolaylı yoldan oluşacak hiçbir zarardan www.esarpgalasi.com sorumlu değildir. Sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda www.esarpgalasi.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez www.esarpgalasi.com  iş bu site ve site uzantısında mevcut her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir bildirime gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk www.esarpgalasi.com' a ait değildir bütün sorumluluk kullanıcılara aittir.

Bu internet sitesinin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Bu internet sitesinin genel görünüm ve tasarımı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, www.esarpgalasi.com markası ve diğer markalar, www.esarpgalasi.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir döküman; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

www.esarpgalasi.com İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. İzinsiz kullanılması durumunda hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Eşarp Galası' nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. www.esarpgalasi.com den alışveriş yapmak için üyelik olunması gerekmemektedir. Alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar. www.esarpgalasi.com dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasında bulunan içeriği güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

www.esarpgalasi.com | Alışverişin yeni modası...

Copyright 2021 esarpgalasi.com - Tüm hakları saklıdır.
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et