İptal, İade ve Değişim

DEĞİŞİM ve İADE

www.esarpgalasi.com’ dan alınan bir ürünün hatalı çıkması durumu hariç iade ve değişim yoktur lütfen sipariş vereceğiniz ürünleri emin olduktan sonra sipariş veriniz. İade işleminde koşullara göre ürünün yenisi gönderilir ya da ödenilen bedel iade edilir.

YENİ ŞİPARİŞ İPTALİ

www.esarpgalasi.com‘ dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde bilgi@esarpgalasi.com‘ a mail atarak veya 0850 346 68 81 nolu hattan iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir. Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişler için yukarıda belirtilen şartların gerçekleşmesi gerekmektedir.

ÖDEME İADESİ

İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır. Havale veya EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.

www.esarpgalasi.com | Alışverişin yeni modası...

Copyright 2021 esarpgalasi.com - Tüm hakları saklıdır.
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et